Krém do nepohody

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 3

Krém určený k ochraně pleti před účinky mrazivého a větrného počasí, který chrání a regeneruje všechny typy pletí

Dostupnost Skladem
85 Kč    
Značka Barekol
Kategorie Speciální přípravky
 

Krém do nepohody je speciální přípravek určený k ochraně pleti před nežádoucími účinky počasí, v letě vhodný pro pobyt u vody a cyklistiku. Vytváří jemnou ochrannou a zvláčňující vrstvu.

Kromě mechanické bariéry tvořené vyváženou kombinací kosmetických olejů, látek voskového charakteru a anorganického pigmentu poskytuje pleti regenerační účinek daný obsahem vitaminu E, provitaminu B-5 a dalších účinných látek.

Hydratace pokožky je zesílena přítomností rostlinné gelotvorné složky.

Krém je koncipován tak, aby jeho fyzikální vlastnosti umožňovaly dýchání pokožky a nedocházelo k jejímu výraznému přemaštění. Poskytuje i mírnou ochranu proti UV-A i UV-B záření, nenahrazuje však v tomto směru speciální preparáty.

Přípravek je třeba aplikovat nejméně 10 minut před odchodem do přírody (čas nutný k odpaření přebytečné vody a vytvoření ochranné vrstvy).

I přes svůj zdánlivě hutný charakter se dobře roztírá. Po návratu z přírody jej můžeme podle potřeby odstranit vhodným čistícím mlékem, popř. vodou.

Použití Krém určený k ochraně pleti před účinky mrazivého a větrného počasí, který chrání a regeneruje všechny typy pletí
Obsahuje krém poskytuje i mírnou ochranu před UV-A a UV-B zářením a obsahuje výrazné množství panthenolu a vitamínu E
Charakteristika Vytváří jemnou ochrannou a zvláčňující vrstvu
Objem 50ml